ААА Довжина відрізу тканини а метрів зпішітетбуквенние вираження на 10м довше на 3м коротше в 2 рази довше в 3 рази

ААА Довжина відрізу тканини а метрів зпішітетбуквенние вираження на 10м довше на 3м коротше в 2 рази довше в 3 рази

 • Дивись, тобі дали відрізок тканини, але ти не знаєш точно його довжину, ти можеш просто це невідоме позначити будь-якою літерою, якою захочеш (х, у, a, b, d і інші латинські букви).
  Припустимо, тобі дали ще один такий відрізок, але він набагато довше (ти це бачиш). Ти отримаєш, наприклад, нехай буде х, х + 10 (в цьому виразі присутня буква - х, значить, воно вже буквене :)
  Далі, тобі дали інший відрізок, але на вигляд ти бачиш, що він значно менше твого відрізка, ти це можеш висловити як х-3. Далі, "2 рази довше" - це означає, що якщо тобі дадуть відрізок, більше твого, то приклавши свій відрізок тобі буде не вистачати стільки, скількох дорівнює більший відрізок, тобто 2х (але в старших класах і середній школі знак множення не пишуть ), тому, 2х. А якщо в 3 рази коротше (менше), то х / 3.
  Якщо прийменник "в" - значить це множення або ділення і ніяк не складання і не віднімання, тому що в додаванні і відніманні тільки привід - "на".
  Рада була допомогти!:)
 • А + 10
  а-3
  а * 2
  а: 3
  думаю так...
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

37 + = 41

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: